Ładowanie...

Coaching i IMPR

Indywidualne Menedżerskie Programy Rozwojowe

(połączenie szkolenia indywidualnego z pracą coachingową)

IMPR to indywidualne programy rozwojowe dla menedżerów. Są wynikiem potrzeby jaka rodzi się u niektórych menedżerów, polegająca na chęci rozwoju osobistego , bazującego na osobistych doświadczeniach i wysokiej samoświadomości (executive coaching) oraz chęci zdobywania konkretnej wiedzy menedżerskiej (edukacja).

IMPR to indywidualne, cykliczne spotkania trenera/coacha z menedżerem. Cele, czas trwania i zakres tematyczny ustalane są zawsze indywidualnie na sesji „zerowej“.

Spotkania sa podzielona na dwie części:

  • - część coachingową
  • - część edukacyjną

Menedżer zostaje zaopatrzony przez trenera w materiały dydaktyczne z poruszanego tématu (materiały szkoleniowe, artykuły, opracowania itp.)

Trener/coach jest dostępny dla menedżera między sesjami w formie i zakresie zakontraktowanej na sesji „zerowej“. Sesje odbywają się w miejscu zakontraktowanym na sesji „zerowej“.

Czas trwania IMPR to:
Sesja „zerowa“ plus 3 pilotażowe spotkania Po obopulnej chęci kontynuowania spotkania, program przedłużany jest standardowo o 7 kolejnych sesji.

Executive coaching

Indywidualna, ściśle coachingowa praca z menedżerem

EC w rozumieniu firmy TS – Programy Szkoleniowe to proces pracy coacha z menedżerem, trwający docelowo 10 sesji. Sposób realizacji program EC jest identyczny jak w przypadku IMPR (z wyjątkiem elementu dydaktycznego)

Napisz do nas

Dane kontakowe

Tomasz Szwed

  • Zadzwoń
    +48 601 92 75 85
  • Email
    tomek@programyszkoleniowe.com programyszkoleniowe@gmail.com